top of page
  • red

Pro mě byl vrchol letošního Hronova...Hronov jsou pro mě vždycky zajímavá setkání, ať už v divadlech, tak v seminářích. Letos pro mě byla velmi příjemná návštěva a sledování nápadů v seminářích B. Mazúcha, J. Lesáka a M. Špetlíka. Z divadelních zážitků jsou nejvýše Svatá hlava a Máma říkala, že bych neměla. Díky.


Jana Soprová


Hronov je pro mě přitažlivý především setkáním s lidmi a jejich osudy, ať už na jevišti nebo mimo ně. Z těch jevištních mě letos nejvíc oslovila tři setkání, a to autentickým hereckým prožitkem i precizně uchopenou formou: Dokud se tančí souboru ŽAS Homole, Viktorka souboru Convivium při ZUŠ F. A. Šporka Jaroměř a Svatá hlava Divadla MY Plzeň s vynikajícím hereckým výkonem Františka Kasky.


Radmila Hrdinová


Největší zážitek byl pro mě dvojí. Když jsme si jako seminář vyměnili prostor se seminářem Braňa Mazúcha, získali jsme na chvíli tělocvičnu s nádhernou ozvěnou, a vyzkoušeli si, jak skvěle tam zní antika. Pak to bylo Palermo, které mě baví, akorát je mi líto, že mi vždycky dají roli vraha, a tak ty lepší postavy musím zlikvidovat.

Eva Spoustová Nebyl jsem tady na celý festival. Ale moc se mi líbil Úhel pohledu.

Vítek Zborník


Divadelní zážitek byl určitě Obolus (Disk - Trnava), nedivadelní byly do pondělí - úterý studené sprchy. A potom ještě jakožto hrající soubor děkujeme naprosto skvělým technikům v Sokolovně (Tomášovi a Šimonovi).


Štěpán Kňákal


Vrcholem pro mě bylo vypít 48 káv, dojet na kole, setkat se s přáteli a dvě představení.


Pavel Skála


Jiráskův Hronov – přijíždím čerstvý, odjíždím unavený. Plný tlačenky, piva, divadla, setkávání a smíchu. Zabrat letos dostala bránice při hovorech s přáteli, méně už v divadelních sálech. Vrcholem pro mě byla divadelní magie – to když se po několika dnech proměnili mí blízcí Cimbál z Brtnice a David z Říčan v psa Kubajze z Kralup. Kouzlo!


Martin Rumler


Divadelní vrchol: Svatá hlava, protože mi zapojila skoro nejvíce smyslů během sledování. Vážná témata podávaná bez zesměšňování skrze humor jsou mi velmi blízká! Nedivadelní: jakékoli setkání a zastavení se s lidmi na ulici, ve Stovce, v hledišti, v PC, v Tritonu a na semináři. Letos se nic nedostalo níže než na vrchol – a bude moc moc těžké se adaptovat na život mimo Hronov. A osobně pro mě top: noc z pátku na sobotu v Tritonu, která celý ten týden posunula do dalšího rozměru.


Vendula Melíšková

Jednoznačně Svatá hlava.

Martin, Hronov


Kromě semináře SaT je mi těžko volit mezi několika úžasnými hrami. Volím Svatou hlavu.


Hana, Praha


Asi Geissleři, Jana Kratochvílová byla taky vtipno-hustá, vodní bitva byla boží, Záblesk byl překvapivý a dobrý.


Zuzka


Z hlavního programu Záblesk, z off programu Geissleři, z koncertů Kratochvílové gore-metal.


Julie


Jáňa Kráťa je prostě "must have"!


David


195 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Pokládám se za osobu divadelně dost všežravou, ale musím se přiznat, že pantomimě zrovna obecně vzato moc neholduju a že nebýt povinnosti vidět všechno kvůli PC, možná bych si byl celý kolínský blok i

bottom of page