top of page

30. července 2022

Doprovodný program

Koncert - Relax band

Ze začátku jsme se orientovali pouze na koncertní činnost s interpretací populární hudby 60. –80. let minulého století a české lidové hudby. Vše se rozběhlo natolik, že orchestr začal postupně účinkovat také na význačnějších plesech a společenských akcích. Kromě koncertů a plesů nahrál orchestr také scénickou hudbu pro divadlo. Významným sedmiletým obdobím orchestru byly velmi úspěšné koncertní zájezdy do Polska, které začaly v roce 2005 navázáním kontaktů s kulturou města Szamotuly nedaleko Poznaně.
Za další velmi významnou akci považuji velmi úspěšný koncertní zájezd v roce 2014 do Ruska, do města Ivanovo, kde jsme se zúčastnili soutěže ,,MEDNYJE TRUBY“. V kategorii estrádních orchestrů jsme obsadili vítězné 1. místo a zpěvačka Míša Řeháková si přivezla cenu nejlepší zpěvačky této soutěže.
Na závěr nemohu opomenout VIP koncert 15. 12. 2021 k 20. výročí založení Relax Bandu, jehož hlavním hostem byl populární český sopransaxofonista a klarinetista Felix Slováček – senior. Jan Drejsl - kapelník

#0#

bottom of page